Vakantiehuis Plevierstraat 21

Plevierstraat 21
De woonkamer heeft een zithoek met flatscreen-tv. De open keuken is ingericht met koelkast, magnetron, Senseo en broodrooster. Tevens is er een eethoek aanwezig. Er is een slaapkamer met twee eenpersoons-boxspringbedden. De badkamer heeft een douche en toilet. Dit vakantiehuis heeft een afgesloten tuin met terras.
Vakantiehuis Plevierstraat 21 beoordelingen
Op zoek naar een accommodatie in De Koog? Reserveer Plevierstraat 21; een rating van en is beschikbaar vanaf . Plevierstraat 21 is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.
📍 Adres Plevierstraat 21
De Koog, Nederland
FAQ
Hoe vroeg moet ik aanwezig zijn voor vertrek?
Het is aan te raden om minimaal een half uur voor vertrek van de boot aanwezig te zijn.
Wat zijn de kosten voor een retourticket?
De kosten van een retourticket hangen af van het type voertuig dat je meeneemt.
Texel Nieuws
Flinke overlast Texel: wegen overstroomd veerboot geannuleerd
De vele regenval zorgt inmiddels voor flink wat overlast op Texel. Verschillende hotels en restaurants ervaren problemen vanwege het hoge water. Korte tijd werd de veerboot uit de vaart genomen.
Bron (mediastack.com)