FBP

Vakantiehuis Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo

Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo

Je bewoont de begane grond en de eerste verdieping van dit grote landhuis. Entree, ruime woonkamer met zithoek, houtkachel en breedbeeld TV. Compleet ingerichte woonkeuken met ruime eethoek en onder andere een AGA fornuis, koelkast, vaatwasser, Nespresso apparaat, koffie opschuimer, waterkoker en combimagnetron. Zonnig serre met zitje en extra eettafel. Op de begane grond is een grote slaapkamer met 2 eenpersoons boxspring bedden, een enorme inloopkast en een luxe badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en toilet. Op de verdieping beschik je over een tweede en derde slaapkamer met elk 2 eenpersoons boxspring bedden. De vierde heeft 1 eenpersoons bed (110 cm breed). Riante vide met toegang tot het balkon met zitje en uitzicht over de landerijen. Comfortabele tweede badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel. Separaat tweede toilet. Je vakantieverblijf is aan drie kanten voorzien van ruime terrassen met tuinmeubels, dus je kunt altijd beschut van de natuur genieten. Er is een barbecue en voldoende parkeerruimte aanwezig.

Vakantiehuis Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in De Dennen? Reserveer Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo; een rating van en is beschikbaar vanaf . Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.

📍 Adres Bungalowverhuur Aldubo – Vakantiehuis Aldubo

De Dennen, Nederland

FAQ

Is mijn ticket een retourticket?

Ja, alle tickets voor de boot naar Texel zijn retourtickets. Je betaalt dus voor de heen- en terugreis in één keer.

Kan ik online een ticket kopen?

Ja, tickets zijn online te koop via de site van de TESO.

Texel Nieuws

Belasting op vakantiehuis door het dak: ’We worden wel gedwongen om te verkopen’

Voor een vakantiehuis in Nederland moet je een steeds dikkere portemonnee hebben. Eigenaren zijn drie tot viermaal meer belasting schuldig dan vijf jaar geleden. Voor een bescheiden chalet ben je nu bijna 2000 euro kwijt, een doorsnee driekamerhuis op een park op Texel kost al ruim €8000 netto aan belasting. „We worden wel gedwongen om te verkopen.”

Boot Texel

Bron (mediastack.com)