Vakantiehuis Appartement Bos en Duin 30

Appartement Bos en Duin 30
De woonkamer is voorzien van zithoek met tv. Er is een eethoek. De open keuken is ingericht met koelkast, koffiezetapparaat, Nespresso, waterkoker en magnetron. Er zijn twee slaapkamers op dezelfde etage, een met 2 eenpersoons boxspringbedden en een met 1 eenpersoons boxspringbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Dit hoekappartement ligt op de 1e etage en is bereikbaar met een trap of lift. Het appartement heeft een balkon op het noorden en heeft een vrij uitzicht op de weilanden en het bos.
Vakantiehuis Appartement Bos en Duin 30 beoordelingen
Op zoek naar een accommodatie in De Dennen? Reserveer Appartement Bos en Duin 30; een rating van en is beschikbaar vanaf . Appartement Bos en Duin 30 is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.
📍 Adres Appartement Bos en Duin 30
De Dennen, Nederland
FAQ
Hoe vaak gaat de boot naar Texel?
De veerboot vertrekt elk uur vanuit Den Helder. In drukke periodes, zoals vakanties en weekenden, vaart de boot vaker. Kijk voor de actuele vertrektijden op de website van TESO.
Is mijn ticket een retourticket?
Ja, alle tickets voor de boot naar Texel zijn retourtickets. Je betaalt dus voor de heen- en terugreis in één keer.
Texel Nieuws
Ecomare waarschuwt strandbezoekers: houd afstand van zeehonden
Ecomare heeft strandbezoekers donderdag opnieuw gewaarschuwd om afstand te houden van zeehonden die ze tijdens hun strandwandeling tegenkomen. ‘We blijven het zeggen: houd alsjeblieft ruim afstand van zeehonden op het strand!’ Minimaal dertig meter moeten mensen in acht nemen, aldus het centrum dat onder andere zeehonden opvangt op Texel. Ook als een pup alleen lijkt te zijn, hoeven mensen geen zorgen te hebben.
Bron (mediastack.com)