FBP

Vakantiehuis Motel Texel Appartement (Z)

Motel Texel Appartement (Z) | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Motel Texel Appartement (Z) is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Motel Texel Appartement (Z)

Dit appartement op de tweede verdieping heeft een zithoek met tweepersoons bedkast (uitklapbed), tv, dvd-speler en radio/cd-speler. De open keuken is ingericht met vaatwasser en magnetron. Er is ook een eethoek. Er is een slaapkamer met twee eenpersoons boxspringbedden en wastafel. De badkamer heeft een douche en wastafel. Er is een apart toilet. Pvc-parket op de vloer. Het appartement heeft een balkon.

Vakantiehuis Motel Texel Appartement (Z) beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in De Koog? Reserveer Motel Texel Appartement (Z); een rating van en is beschikbaar vanaf . Motel Texel Appartement (Z) is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.

📍 Adres Motel Texel Appartement (Z)

De Koog, Nederland

FAQ

Waar koop ik een kaartje?

Dit kan aan het loket op de haven in Den Helder of via internet op teso.nl.

Wat is een TESO-pas?

De TESO-pas is een chipkaart die je kunt gebruiken voor het reizen met de boot naar Texel.

Is er wifi aan boord van de boot?

Ja, er is gratis wifi beschikbaar in de salons van de boten en op de opstelterreinen.

Texel Nieuws

Belasting op vakantiehuis door het dak: ’We worden wel gedwongen om te verkopen’

Voor een vakantiehuis in Nederland moet je een steeds dikkere portemonnee hebben. Eigenaren zijn drie tot viermaal meer belasting schuldig dan vijf jaar geleden. Voor een bescheiden chalet ben je nu bijna 2000 euro kwijt, een doorsnee driekamerhuis op een park op Texel kost al ruim €8000 netto aan belasting. „We worden wel gedwongen om te verkopen.”

Boot Texel

Bron (mediastack.com)