FBP

Hotel Strandplevier Suites Texel

Strandplevier Suites Texel | hotel Texel | Strandplevier
Strandplevier Suites Texel is een hotel in de regio Texel en kun je direct boeken bij Strandplevier.
Bekijk beschikbaarheid

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Strandplevier Suites Texel

Strandplevier Suites is een centraal gelegen hotel in De Koog op Texel. Het strand, bos en de duinen liggen op loopafstand. Bekijk de suites en boek online!

Hotel Strandplevier Suites Texel beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in De Koog? Reserveer Strandplevier Suites Texel; een rating van en is beschikbaar vanaf . Strandplevier Suites Texel is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via Strandplevier.

📍 Adres Strandplevier Suites Texel

De Koog, Nederland

FAQ

Zijn er faciliteiten aan boord van de veerboot?

Ja, aan boord zijn diverse faciliteiten zoals catering en toiletten.

Kan ik mijn auto meenemen op de boot?

Ja, je kunt je auto, motor, fiets of ander voertuig meenemen op de veerboot.

Is de prijs voor mijn auto inclusief inzittenden?

Alle inzittenden moeten zich in het voertuig bevinden wanneer het voertuig het loket passeert. De prijs voor de auto is inclusief maximaal 9 inzittenden. Voor een aanhanger, caravan of fietsendrager moet extra betaald worden. Voor fietsen op een dakdrager hoeft niet betaald te worden.

Texel Nieuws

Belasting op vakantiehuis door het dak: ’We worden wel gedwongen om te verkopen’

Voor een vakantiehuis in Nederland moet je een steeds dikkere portemonnee hebben. Eigenaren zijn drie tot viermaal meer belasting schuldig dan vijf jaar geleden. Voor een bescheiden chalet ben je nu bijna 2000 euro kwijt, een doorsnee driekamerhuis op een park op Texel kost al ruim €8000 netto aan belasting. „We worden wel gedwongen om te verkopen.”

Boot Texel

Bron (mediastack.com)