FBP

Vakantiehuis Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen

Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen | vakantiehuis Texel | Koningshof
Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij Koningshof.
Bekijk beschikbaarheid

Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen

Gerenoveerde vakantiewoning met moderne inrichting voor 6 personen met ruime tuin

Vakantiehuis Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in Schoorl? Boek Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen; een rating van ★★★★★ (10/10) en is beschikbaar vanaf € 396.85. Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via Koningshof.

📍 Adres Restyled Koningshoeve Deluxe 6 personen

Schoorl

FAQ

Hoeveel auto’s kunnen er op de boot naar Texel?

Er zijn afvaarten naar Texel met twee veerboten: de Texelstroom en de Dr. Wagemaker. Op de Texelstroom is er plaats voor 350 auto’s en op de Dr. Wagemaker kunnen 320 auto’s.

Moet ik mijn ticket voor de boot naar Texel vooraf reserveren?

Nee, het is niet nodig om vooraf een ticket te reserveren voor de veerboot naar Texel. Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa in de haven van Den Helder of online via de website van TESO.

Wat is de maximale doorrijhoogte voor voertuigen?

De maximale doorrijhoogte van je auto op de boot naar Texel is 4.20 meter.

Texel Nieuws

Strandpaviljoen Paal 19 op Texel door brand verwoest

Een strandpaviljoen in De Koog op Texel is in de nacht van donderdag op vrijdag door brand verwoest, meldt de veiligheidsregio.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)