FBP

Vakantiehuis Natuurhuisje in Texel – De Koog

Natuurhuisje in Texel – De Koog | vakantiehuis Texel | Natuurhuisje
Natuurhuisje in Texel – De Koog is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij Natuurhuisje.

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Natuurhuisje in Texel – De Koog

De energie neutrale woning is voorzien van 3 slaapkamers met badkamer en suite, een luxe keuken, tweepersoons ligbad, een sunshower XL, inloopdouches en een sauna. De kleuren van de eilandlucht, de duinen en zon vind je terug in de aankleding van de huizen. Zo hebben de huizen een blauw, groen of geel interieur. Dit Texelse ecologisch verantwoorde park is ideaal voor de natuurliefhebber én volledig autovrij. Fijn en veilig voor de kleintjes. De bagage breng je met een bolderkar naar je vakantiewoning. Op de centrale parkeerplaats zijn 4 laadpalen voor auto’s. Bij aankomst zijn uw bedden standaard opgemaakt, liggen er badlinnen en keukenlinnen voor u klaar en zijn er diverse guest supplies aanwezig. Wij hopen u te mogen verwelkomen bij de Pelikaan Vakantiewoningen

Vakantiehuis Natuurhuisje in Texel – De Koog beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in Texel - De Koog? Boek Natuurhuisje in Texel – De Koog; een rating van en is beschikbaar vanaf € 479.00. Natuurhuisje in Texel – De Koog is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via Natuurhuisje.

📍 Adres Natuurhuisje in Texel – De Koog

Texel - De Koog, Nederland

FAQ

Kan ik online een ticket kopen?

Ja, tickets zijn online te koop via de site van de TESO.

Hoe lang duurt de overtocht?

De overtocht duurt ongeveer 20 minuten. Vanaf de veerhaven in Den Helder is er ieder uur een afvaart.

Texel Nieuws

Hoe Texel al zestig jaar een ‘spirituele thuis’ is voor duizenden Duitsers. ‘Op dit eiland vind ik God’

De Koog op Texel verandert elke zomer in een klein pelgrimsoord voor Duitsers uit de omgeving van Keulen. Met priester Maximilian Strozyk in zijn roze shirt, korte broek en tatoeages, als hoofd van de ‘Urlaubsseelsorg’. Vrijvertaald: vakantiezielzorg. ‘Veel angsten en gevoelens komen juist naar boven in de vakantie. Wij willen er dan zijn voor mensen.’

Boot Texel

Bron (mediastack.com)

Boot Texel

Parkeren op het vasteland in Den Helder is mogelijk op verschillende locaties nabij de haven. Voor langere verblijven zijn er speciale parkeertarieven beschikbaar. Het P+R terrein Zuidwal biedt betaalbaar parkeren met een gratis pendelbus naar de haven.

Texelse producten hebben een uitstekende reputatie, van het beroemde Texelse lamsvlees tot de lokale kazen en het Texels bier. Veel producenten bieden rondleidingen en proeverijen aan. De Texelse Boerenkaas heeft zelfs een beschermde oorsprongsbenaming.

Texel is het grootste Nederlandse Waddeneiland met een oppervlakte van 170 vierkante kilometer en ongeveer 13.500 inwoners. Het eiland herbergt zeven dorpen: Den Burg, Den Hoorn, De Cocksdorp, De Koog, Oosterend, Oudeschild en De Waal. Elk dorp heeft zijn eigen karakteristieke sfeer en bezienswaardigheden.

De overtocht met Boot Texel duurt slechts 20 minuten, waardoor het de kortste veerdienst naar de Waddeneilanden is. Tijdens de korte reis kunnen passagiers genieten van het uitzicht over het Marsdiep en zien ze al snel de contouren van Texel verschijnen. De frequente afvaarten zorgen ervoor dat wachttijden beperkt blijven.

De haven ’t Horntje op Texel is volledig ingericht op de ontvangst van veerboten en passagiers. Direct bij de haven bevinden zich faciliteiten zoals een VVV-kantoor, winkels en horecagelegenheden. Ook is er een busstation voor het openbaar vervoer op het eiland en zijn er taxi’s beschikbaar.

Boot Texel investeert continu in duurzaamheid en milieuvriendelijke technologieën. Nieuwe schepen zijn uitgerust met moderne, schonere motoren en het bedrijf werkt samen met natuurorganisaties om de impact op het Waddenzeemilieu te beperken.

De geschiedenis van Texel gaat terug tot de prehistorie en is nauw verbonden met de zee en landbouw. Verschillende musea zoals Museum Kaap Skil in Oudeschild en het Juttersmuseum Flora in De Koog vertellen het verhaal van het eiland en zijn bewoners door de eeuwen heen.

Het strand van Texel strekt zich uit over 30 kilometer langs de westkust en behoort tot de schoonste stranden van Nederland. De brede zandstranden bieden ruimte voor alle soorten strandactiviteiten en zijn toegankelijk via verschillende strandopgangen. Paal 9 en paal 17 behoren tot de populairste strandlocaties.

EcoMare is het natuurmuseum en zeehondenopvang van Texel en een van de populairste attracties van het eiland. Het centrum biedt inzicht in de natuur van de Waddenzee en Noordzee en verzorgt gewonde zeehonden en zeevogels. Het aquarium en de tentoonstellingen trekken jaarlijks honderdduizenden bezoekers.

Fietsen is de populairste manier om Texel te verkennen dankzij het uitgebreide netwerk van fietspaden van meer dan 140 kilometer. Het vlakke landschap maakt het eiland bijzonder geschikt voor fietsers van alle leeftijden. Fietsverhuur is beschikbaar op verschillende locaties, vaak met gratis bezorging bij accommodaties.