FBP

Vakantiehuis Natuurhuisje in Oosterend, Texel

Natuurhuisje in Oosterend, Texel | vakantiehuis Texel | Natuurhuisje
Natuurhuisje in Oosterend, Texel is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij Natuurhuisje.

Natuurhuisje in Oosterend, Texel

Het natuurhuisje is een meer dan honderd jaar oude boerderij op Texel. Het is ons eigen vakantiehuis, dus we zijn niet helemaal objectief. Daarom een beschrijving van een gast: “Groot familiehuis dat van alle gemakken is voorzien. Bijzonder sfeervol ingericht waardoor we ons meteen thuis voelden. Enorme tuin (met overal leuke zitjes) met met een prachtig uitzicht over de weilanden” . In de tuin zijn ook vruchtenbomen, bessenstruiken, kruidentuin, een trampoline, schommels en mini schaapjes Over de huur zijn soms ook andere afspraken te maken dan uit het schema blijkt. Laat het weten als je vragen hebt! Let op: bij aankomst op maandag of vrijdag aankomsttijd vanaf 17.00 i.p.v. van 15.00 uur. Lakens en handdoeken zelf meenemen.

Vakantiehuis Natuurhuisje in Oosterend, Texel beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in Oosterend, Texel? Boek Natuurhuisje in Oosterend, Texel; een rating van ★★★★☆ (8.80/10) en is beschikbaar vanaf € 220.00. Natuurhuisje in Oosterend, Texel is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via Natuurhuisje.

📍 Adres Natuurhuisje in Oosterend, Texel

Oosterend, Texel, Nederland

FAQ

Wat is een TESO-pas?

De TESO-pas is een chipkaart die je kunt gebruiken voor het reizen met de boot naar Texel.

Is er wifi aan boord van de boot?

Ja, er is gratis wifi beschikbaar in de salons van de boten en op de opstelterreinen.

Texel Nieuws

Fikse brand verwoest strandpaviljoen op Texel

Strandpaviljoen Paal 19 is in de nacht van donderdag op vrijdag compleet verwoest vanwege een fikse brand. De vlammen schoten rond 02.00 uur uit het dak, hoe de brand is ontstaan is nog niet bekend.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)

Boot Texel

Toekomstplannen van Boot Texel richten zich op verdere modernisering en verduurzaming van de vloot. Investeringen in nieuwe, milieuvriendelijkere schepen en verbeterde havenvoorzieningen zorgen ervoor dat de verbinding met Texel toekomstbestendig blijft voor alle eilandbewoners en bezoekers.

Fietsen is de populairste manier om Texel te verkennen dankzij het uitgebreide netwerk van fietspaden van meer dan 140 kilometer. Het vlakke landschap maakt het eiland bijzonder geschikt voor fietsers van alle leeftijden. Fietsverhuur is beschikbaar op verschillende locaties, vaak met gratis bezorging bij accommodaties.

Boot Texel hanteert verschillende prijsstructuren voor de overtocht, met kortingen voor kinderen, groepen en houders van bepaalde passen. Online boeken is vaak voordeliger dan aan de kassa kopen. Retourtickets zijn beschikbaar en meestal voordeliger dan twee enkele reizen.

Winterbezoek aan Texel heeft zijn eigen aantrekkingskracht met rustiger stranden, gezellige pubs en de mogelijkheid om het eiland in een authentiekere sfeer te beleven. Veel accommodaties bieden speciale winterarrangementen en blijven het hele jaar geopend.

Winkelen op Texel kan in alle dorpen, waarbij Den Burg als hoofdplaats het grootste winkelaanbod heeft. Van lokale producten en souvenirs tot mode en kunst. Veel winkels verkopen specifieke Texelse producten zoals kaas, bier en ambachtelijke artikelen.

Texelse producten hebben een uitstekende reputatie, van het beroemde Texelse lamsvlees tot de lokale kazen en het Texels bier. Veel producenten bieden rondleidingen en proeverijen aan. De Texelse Boerenkaas heeft zelfs een beschermde oorsprongsbenaming.

Boot Texel vervoert naast voetgangers ook auto’s, caravans, motoren en fietsen. Voor autovervoer gelden verschillende tarieven afhankelijk van de lengte van het voertuig. Reserveren wordt sterk aangeraden, vooral tijdens weekenden en vakantieperioden wanneer de vraag hoog is.

Vogelkijken op Texel is een geliefde activiteit dankzij de strategische ligging op de trekroute van vele vogelsoorten. Het eiland herbergt meer dan 340 verschillende vogelsoorten, waarvan er ongeveer 80 broeden op Texel. De Slufter, De Muy en Het Oog zijn bekende vogelkijkgebieden.

Texel is het grootste Nederlandse Waddeneiland met een oppervlakte van 170 vierkante kilometer en ongeveer 13.500 inwoners. Het eiland herbergt zeven dorpen: Den Burg, Den Hoorn, De Cocksdorp, De Koog, Oosterend, Oudeschild en De Waal. Elk dorp heeft zijn eigen karakteristieke sfeer en bezienswaardigheden.

Strandpaviljoens op Texel zijn populaire ontmoetingsplekken waar bezoekers kunnen genieten van een drankje of maaltijd met zeezicht. De paviljoens bieden verschillende stijlen, van casual strandtenten tot elegante restaurants. Veel paviljoens organiseren ook evenementen en live muziek.