FBP

Vakantiehuis Natuurhuisje in Den Hoorn Texel

Natuurhuisje in Den Hoorn Texel | vakantiehuis Texel | Natuurhuisje
Natuurhuisje in Den Hoorn Texel is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij Natuurhuisje.

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Natuurhuisje in Den Hoorn Texel

Wauw! Dit natuurhuisje is ontworpen door de architecten van Concrete A'dam (beste architect van Nederland 2013). Het huis kenmerkt zich door de enorme raampartij bij binnenkomst, 11 meter breed uitzicht over de Prins Hendrik polder met een terras er aan vast van 44 m2. De woonkamer is bijna zes meter hoog en dat schept veel comfort. De woonkamer, de eetkeuken, de slaapkamers, badkamer zijn met mooie designproducten ingericht met een maximum aan comfort. Er liggen boeken (ook Duitse), DVD's, spelletjes en een klapper vol Texelse adresjes. In de woonkamer en slaapkamer hangen de nieuwste smart tv's, in de woonkamer met Film en Sport 1 en vele Nederlandse en Duitse tv en radio-zenders. Rondom het huis zijn er privé duinen en een eigen mini-strandje aangelegd met buitendouche. Een grote vijver zorgt ervoor dat allerlei vogeltjes op een paar meter bezoeken, waaronder lepelaars. Op het terras staan twee deckchairs, een parasol, picknicktafel en banken. In de schuur tegenover het huis staan nog twee extra ligstoelen en vier fietsen, waarvan twee elektrisch, gratis te gebruiken. Door het hele huis hangen en staan echte kunstwerken, teveel om op te noemen. De bedden zijn elektrisch verstelbaar.

Vakantiehuis Natuurhuisje in Den Hoorn Texel beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in Den Hoorn Texel? Boek Natuurhuisje in Den Hoorn Texel; een rating van ★★★★☆ (8.98/10) en is beschikbaar vanaf € 250.00. Natuurhuisje in Den Hoorn Texel is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via Natuurhuisje.

📍 Adres Natuurhuisje in Den Hoorn Texel

Den Hoorn Texel, Nederland

FAQ

Wat kost parkeren?

Parkeren in Den Helder kan gratis op de veerhaven van Den Helder (naast de terminal). Lees meer over parkeren in Den Helder of parkeren op Texel.

Hoe lang duurt de overtocht?

De overtocht duurt ongeveer 20 minuten. Vanaf de veerhaven in Den Helder is er ieder uur een afvaart.

Texel Nieuws

Onstuimige intocht Sinterklaas, veel kinderen teleurgesteld door aangepaste route

Ondanks het onstuimige weer is Sinterklaas veilig aangekomen op Texel. De route was wel aangepast en dat zorgde bij veel ouders en kinderen voor teleurstelling. Sommigen stonden uren in de kou, maar vingen geen glimp op van de goedheiligman.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)

Boot Texel

Het strand van Texel strekt zich uit over 30 kilometer langs de westkust en behoort tot de schoonste stranden van Nederland. De brede zandstranden bieden ruimte voor alle soorten strandactiviteiten en zijn toegankelijk via verschillende strandopgangen. Paal 9 en paal 17 behoren tot de populairste strandlocaties.

Evenementen op Texel vinden het hele jaar door plaats, van het beroemde Texel Culinair festival tot diverse muziekfestivals en sportevenementen. Het eiland organiseert ook traditionele feesten zoals de Texelse Boerenbruiloft en verschillende markten.

Vogelkijken op Texel is een geliefde activiteit dankzij de strategische ligging op de trekroute van vele vogelsoorten. Het eiland herbergt meer dan 340 verschillende vogelsoorten, waarvan er ongeveer 80 broeden op Texel. De Slufter, De Muy en Het Oog zijn bekende vogelkijkgebieden.

De geschiedenis van Texel gaat terug tot de prehistorie en is nauw verbonden met de zee en landbouw. Verschillende musea zoals Museum Kaap Skil in Oudeschild en het Juttersmuseum Flora in De Koog vertellen het verhaal van het eiland en zijn bewoners door de eeuwen heen.

Boot Texel is de enige veerdienst die het Nederlandse vasteland verbindt met het grootste Waddeneiland Texel. De veerboot vaart dagelijks vanaf de haven van Den Helder naar de haven ’t Horntje op Texel. Deze cruciale verbinding bestaat al decennia lang en vervoert jaarlijks miljoenen passagiers naar het populaire eiland.

Toegankelijkheid voor mensen met een beperking is een belangrijk aandachtspunt voor Boot Texel. De schepen zijn uitgerust met liften en speciale faciliteiten. Ook op het eiland zijn veel accommodaties, restaurants en attracties toegankelijk gemaakt voor rolstoelgebruikers.

De haven ’t Horntje op Texel is volledig ingericht op de ontvangst van veerboten en passagiers. Direct bij de haven bevinden zich faciliteiten zoals een VVV-kantoor, winkels en horecagelegenheden. Ook is er een busstation voor het openbaar vervoer op het eiland en zijn er taxi’s beschikbaar.

Winkelen op Texel kan in alle dorpen, waarbij Den Burg als hoofdplaats het grootste winkelaanbod heeft. Van lokale producten en souvenirs tot mode en kunst. Veel winkels verkopen specifieke Texelse producten zoals kaas, bier en ambachtelijke artikelen.

Toekomstplannen van Boot Texel richten zich op verdere modernisering en verduurzaming van de vloot. Investeringen in nieuwe, milieuvriendelijkere schepen en verbeterde havenvoorzieningen zorgen ervoor dat de verbinding met Texel toekomstbestendig blijft voor alle eilandbewoners en bezoekers.

Het hoogseizoen op Texel loopt van mei tot september, met juli en augustus als drukste maanden. In deze periode zijn alle faciliteiten geopend en is er een uitgebreid evenementenprogramma. Het is raadzaam om accommodaties en veerboten ruim van tevoren te reserveren.

Bereikbaarheid van Den Helder is uitstekend via verschillende vervoersmiddelen. Met de auto via de A7 en N99, met de trein direct naar station Den Helder Zuid, en met de fiets via het LF Kustroute netwerk. Vanaf het station is het een korte wandeling naar de veerhaven.