Hotel Hotel Lands End

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.
Hotel Lands End
Hotel Hotel Lands End beoordelingen
Van plan om een overnachting te boeken in Den Helder? Boek Hotel Lands End; een rating van en is beschikbaar vanaf . Hotel Lands End is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via Trivago.
📍 Adres Hotel Lands End
Havenplein, 1, 1781 AB, Den Helder, Nederland
FAQ
Is er een maximale doorrijhoogte voor voertuigen?
De maximale doorrijhoogte van je auto op de boot naar Texel is 4.20 meter.
Zijn de kosten boot Texel voor een enkele reis?
Alle genoemde tarieven zijn voor een retourticket. Er worden geen tickets voor een enkele reis verkocht. Bekijk de kosten boot Texel.
Kan ik online een ticket kopen?
Ja, tickets zijn online te koop via de site van de TESO.
Texel Nieuws
Onstuimige intocht Sinterklaas, veel kinderen teleurgesteld door aangepaste route
Ondanks het onstuimige weer is Sinterklaas veilig aangekomen op Texel. De route was wel aangepast en dat zorgde bij veel ouders en kinderen voor teleurstelling. Sommigen stonden uren in de kou, maar vingen geen glimp op van de goedheiligman.
Bron (mediastack.com)
Boot Texel
Toekomstplannen van Boot Texel richten zich op verdere modernisering en verduurzaming van de vloot. Investeringen in nieuwe, milieuvriendelijkere schepen en verbeterde havenvoorzieningen zorgen ervoor dat de verbinding met Texel toekomstbestendig blijft voor alle eilandbewoners en bezoekers.
Texel is het grootste Nederlandse Waddeneiland met een oppervlakte van 170 vierkante kilometer en ongeveer 13.500 inwoners. Het eiland herbergt zeven dorpen: Den Burg, Den Hoorn, De Cocksdorp, De Koog, Oosterend, Oudeschild en De Waal. Elk dorp heeft zijn eigen karakteristieke sfeer en bezienswaardigheden.
Openbaar vervoer op Texel wordt verzorgd door Texelhopper, een on-demand vervoerssysteem dat alle dorpen en belangrijke locaties met elkaar verbindt. Dit flexibele systeem vervangt de traditionele lijnbussen en kan worden gereserveerd via een app of telefoon.
Het hoogseizoen op Texel loopt van mei tot september, met juli en augustus als drukste maanden. In deze periode zijn alle faciliteiten geopend en is er een uitgebreid evenementenprogramma. Het is raadzaam om accommodaties en veerboten ruim van tevoren te reserveren.
Boot Texel investeert continu in duurzaamheid en milieuvriendelijke technologieën. Nieuwe schepen zijn uitgerust met moderne, schonere motoren en het bedrijf werkt samen met natuurorganisaties om de impact op het Waddenzeemilieu te beperken.
De haven ’t Horntje op Texel is volledig ingericht op de ontvangst van veerboten en passagiers. Direct bij de haven bevinden zich faciliteiten zoals een VVV-kantoor, winkels en horecagelegenheden. Ook is er een busstation voor het openbaar vervoer op het eiland en zijn er taxi’s beschikbaar.
Parkeren op het vasteland in Den Helder is mogelijk op verschillende locaties nabij de haven. Voor langere verblijven zijn er speciale parkeertarieven beschikbaar. Het P+R terrein Zuidwal biedt betaalbaar parkeren met een gratis pendelbus naar de haven.
Veiligheid staat voorop bij Boot Texel met moderne schepen die voldoen aan alle internationale veiligheidsnormen. Het ervaren personeel is getraind in noodprocedures en de schepen zijn uitgerust met de nieuwste navigatie- en communicatieapparatuur voor een veilige overtocht.
Texelse producten hebben een uitstekende reputatie, van het beroemde Texelse lamsvlees tot de lokale kazen en het Texels bier. Veel producenten bieden rondleidingen en proeverijen aan. De Texelse Boerenkaas heeft zelfs een beschermde oorsprongsbenaming.
De geschiedenis van Texel gaat terug tot de prehistorie en is nauw verbonden met de zee en landbouw. Verschillende musea zoals Museum Kaap Skil in Oudeschild en het Juttersmuseum Flora in De Koog vertellen het verhaal van het eiland en zijn bewoners door de eeuwen heen.
Vogelkijken op Texel is een geliefde activiteit dankzij de strategische ligging op de trekroute van vele vogelsoorten. Het eiland herbergt meer dan 340 verschillende vogelsoorten, waarvan er ongeveer 80 broeden op Texel. De Slufter, De Muy en Het Oog zijn bekende vogelkijkgebieden.



