FBP

Vakantiehuis Landal Villapark Vogelmient

Landal Villapark Vogelmient | vakantiehuis Texel | Landal
Landal Villapark Vogelmient is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij Landal.

Landal Villapark Vogelmient

De schoonheid van Texel ontdekken en na een dag in de buitenlucht bijkomen in jouw villa? Dat kan op dit knusse en kleinschalige park aan de rand van bos en duinen, op slechts 500 meter van het strand.

Vakantiehuis Landal Villapark Vogelmient beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in De Koog? Reserveer Landal Villapark Vogelmient; een rating van en is beschikbaar vanaf . Landal Villapark Vogelmient is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via Landal.

📍 Adres Landal Villapark Vogelmient

De Koog, Nederland

FAQ

Zijn er faciliteiten aan boord van de veerboot?

Ja, aan boord zijn diverse faciliteiten zoals catering en toiletten.

Hoe vaak gaat de boot naar Texel?

De veerboot vertrekt elk uur vanuit Den Helder. In drukke periodes, zoals vakanties en weekenden, vaart de boot vaker. Kijk voor de actuele vertrektijden op de website van TESO.

Moet ik mijn ticket voor de boot naar Texel vooraf reserveren?

Nee, het is niet nodig om vooraf een ticket te reserveren voor de veerboot naar Texel. Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa in de haven van Den Helder of online via de website van TESO.

Texel Nieuws

Texel wil vreemde planten en dieren radicaal weren, maar dat blijkt knap lastig: ‘Bij aankomst meteen onder de kraan’

Ofschoon smetvrees een zeldzame aandoening is op de Waddeneilanden, wordt toeristen komende tijd toch dringend gevraagd om voorafgaand aan hun oversteek de auto, caravan en fietsen grondig schoon te spuiten. En klop ook het tentje even goed uit. Dat alles om exotische flora en fauna buiten de regio te houden. Voeten vegen dus bij de veerboot. Maar gebeurt dat ook?

Boot Texel

Bron (mediastack.com)