FBP

Hotel Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel

Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel | hotel Texel | Booking.com
Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel is een hotel in de regio Texel en kun je direct boeken bij Booking.com.
Bekijk beschikbaarheid

Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.

Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel

Je komt mogelijk in aanmerking voor een Genius-korting bij Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel. Log in om te controleren of er een Genius-korting beschikbaar is voor je geselecteerde data.

Genius-kortingen bij deze accommodatie zijn onderhevig aan boekingsdata, verblijfsdata en andere beschikbare deals.

Ga voor een sterrenbehandeling en geniet van service van wereldklasse in Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotelEilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel is een nieuw hotel in de noordelijke polder van Texel, net buiten De Cocksdorp. Dit sfeervolle hotel heeft een verwarmd binnenzwembad en een mooie wellnessruimte. Naast deze faciliteiten biedt Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel een mooie binnentuin met een glazen dak om te ontspannen.

Het hotel biedt luxe tweepersoonskamers, superior kamers met bad en/of douche en superior suites. Honden zijn ook toegestaan in bepaalde kamertypes. De hotelkamers zijn uitgerust met boxspringbedden, gratis WiFi en een flatscreen-tv.

Gasten van Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel kunnen gratis gebruikmaken van het verwarmde binnenzwembad. Tegen een toeslag kunt u genieten van het Texelse stoombad, het sanarium en de Finse sauna.

De omgeving van Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel is geschikt voor fietsen, parachutespringen, kanoën, golfen en wandelen. Als u andere delen van het eiland wilt verkennen, kunt u een bezoek brengen aan het dorp Den Burg, dat binnen 14 minuten met de auto te bereiken is.Afstand in accommodatiebeschrijving berekend met © OpenStreetMap

Hotel Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in De Cocksdorp? Boek Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel; een rating van ★★★★☆ (9.1/10) en is beschikbaar vanaf € 176. Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via Booking.com.

📍 Adres Eilandhotel Texel – Nieuw geopend hotel

Hoofdweg 80, 1795 JE, De Cocksdorp, Nederland

FAQ

Is mijn ticket een retourticket?

Ja, alle tickets voor de boot naar Texel zijn retourtickets. Je betaalt dus voor de heen- en terugreis in één keer.

Kan ik online een ticket kopen?

Ja, tickets zijn online te koop via de site van de TESO.

Hoe lang duurt de overtocht naar Texel?

De overtocht met de veerboot van Den Helder naar Texel duurt ongeveer 20 minuten.

Texel Nieuws

Sinterklaas moet plannen aanpassen in Voorthuizen; helikoptervlucht afgelast

[VOORTHUIZEN] Sinterklaas kende dit jaar zo zijn uitdagingen. Want hoe kwam hij deze zaterdag zo snel mogelijk vanaf Texel (waar de landelijke intocht plaatsvond) naar Voorthuizen? Een helikopter leek dé oplossing te zijn, maar door de regenachtige weersomstandigheden moest op het laatste moment naar een ander vervoermiddel worden gezocht. De Goedheiligman arriveerde rond 15.00 uur op het Oranjeterrein, waar hij door zijn vrienden van de brandweer uit de brand werd geholpen. Vervolgens werd hij per koets naar het Bunckmanplein vervoerd. Daar werd hij opgewacht door goochelaar Joost, wethouder…

Boot Texel

Bron (mediastack.com)

Boot Texel

Boot Texel hanteert verschillende prijsstructuren voor de overtocht, met kortingen voor kinderen, groepen en houders van bepaalde passen. Online boeken is vaak voordeliger dan aan de kassa kopen. Retourtickets zijn beschikbaar en meestal voordeliger dan twee enkele reizen.

Gezinnen met kinderen vinden op Texel talloze activiteiten en voorzieningen. Van avontuurlijke speeltuinen en zwembaden tot educatieve boerderijen en kinderactiviteiten in de natuur. Veel accommodaties zijn speciaal ingericht voor gezinnen met kinderen.

Wellness en spa faciliteiten zijn beschikbaar in diverse accommodaties en dagverblijfcentra op Texel. Het eilandklimaat en de natuurlijke omgeving dragen bij aan een ontspannen sfeer. Verschillende hotels beschikken over uitgebreide wellnesscentra met sauna’s en behandelingen.

Het hoogseizoen op Texel loopt van mei tot september, met juli en augustus als drukste maanden. In deze periode zijn alle faciliteiten geopend en is er een uitgebreid evenementenprogramma. Het is raadzaam om accommodaties en veerboten ruim van tevoren te reserveren.

Parkeren op het vasteland in Den Helder is mogelijk op verschillende locaties nabij de haven. Voor langere verblijven zijn er speciale parkeertarieven beschikbaar. Het P+R terrein Zuidwal biedt betaalbaar parkeren met een gratis pendelbus naar de haven.

De haven ’t Horntje op Texel is volledig ingericht op de ontvangst van veerboten en passagiers. Direct bij de haven bevinden zich faciliteiten zoals een VVV-kantoor, winkels en horecagelegenheden. Ook is er een busstation voor het openbaar vervoer op het eiland en zijn er taxi’s beschikbaar.

De natuur op Texel is uitzonderlijk rijk en gevarieerd door de verschillende landschappen die het eiland kenmerkt. Van de duinen aan de westkant tot de kwelders aan de oostkant, van de bossen rond De Koog tot de polders in het binnenland. Nationaal Park Duinen van Texel beschermt de belangrijkste natuurgebieden.

Fietsen is de populairste manier om Texel te verkennen dankzij het uitgebreide netwerk van fietspaden van meer dan 140 kilometer. Het vlakke landschap maakt het eiland bijzonder geschikt voor fietsers van alle leeftijden. Fietsverhuur is beschikbaar op verschillende locaties, vaak met gratis bezorging bij accommodaties.

Openbaar vervoer op Texel wordt verzorgd door Texelhopper, een on-demand vervoerssysteem dat alle dorpen en belangrijke locaties met elkaar verbindt. Dit flexibele systeem vervangt de traditionele lijnbussen en kan worden gereserveerd via een app of telefoon.

Veiligheid staat voorop bij Boot Texel met moderne schepen die voldoen aan alle internationale veiligheidsnormen. Het ervaren personeel is getraind in noodprocedures en de schepen zijn uitgerust met de nieuwste navigatie- en communicatieapparatuur voor een veilige overtocht.

Vogelkijken op Texel is een geliefde activiteit dankzij de strategische ligging op de trekroute van vele vogelsoorten. Het eiland herbergt meer dan 340 verschillende vogelsoorten, waarvan er ongeveer 80 broeden op Texel. De Slufter, De Muy en Het Oog zijn bekende vogelkijkgebieden.