FBP

Hotel Kamer 2e etage

Kamer 2e etage | hotel Texel | VVV Texel
Kamer 2e etage is een hotel in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Kamer 2e etage

Eigen ingang. Je kamer bevindt zich op de tweede verdieping. Je beschikt over een gezellige zithoek met TV en een eettafel met 2 stoelen. Er is een aparte slaapkamer met 2 eenpersoons boxspringbedden. Badkamer met douche, wastafel. De kitchenette is ingericht met koelkast, waterkoker, koffieapparaat en Senseo.

Hotel Kamer 2e etage beoordelingen

Op zoek naar een accommodatie in De Koog? Reserveer Kamer 2e etage; een rating van en is beschikbaar vanaf . Kamer 2e etage is gunstig gelegen nabij de boot naar Texel en is direct te boeken via VVV Texel.

📍 Adres Kamer 2e etage

De Koog, Nederland

FAQ

Mag ik mijn huisdier meenemen op de boot?

Ja, huisdieren zijn toegestaan op de veerboot. Ze moeten wel aangelijnd zijn.

Kan ik online een ticket kopen?

Ja, tickets zijn online te koop via de site van de TESO.

Texel Nieuws

Flinke overlast Texel: wegen overstroomd veerboot geannuleerd

De vele regenval zorgt inmiddels voor flink wat overlast op Texel. Verschillende hotels en restaurants ervaren problemen vanwege het hoge water. Korte tijd werd de veerboot uit de vaart genomen.

Boot Texel

Bron (mediastack.com)