FBP

Vakantiehuis Groepsaccommodatie Hoeve Elba

Groepsaccommodatie Hoeve Elba | vakantiehuis Texel | VVV Texel
Groepsaccommodatie Hoeve Elba is een vakantiehuis in de regio Texel en kun je direct boeken bij VVV Texel.
Bekijk beschikbaarheid

Groepsaccommodatie Hoeve Elba

Entree, grote woon/eetkamer met gezellige allesbrander, zitje, en eettafels. De keuken is ingericht om voor grotere groepen te koken. Er is een groot 6-pits fornuis, een grote oven en een groot koffiezetapparaat. In de bijkeuken staan 2 grote koelkasten met een groot vriesvak. Er zijn 3 slaapzalen met respectievelijk 14, 10 en 7 bedden, 2 wasruimten met wastafels, 2 douches en 4 toiletten. Er is een gezellige veranda met vuurschaal en verschillende zitjes en een zeer grote tuin met zitkuil, een schommel, tafeltennistafel (met batjes en ballen) en sport- en speelvelden met vast volleybalnet.

Vakantiehuis Groepsaccommodatie Hoeve Elba beoordelingen

Van plan om een overnachting te boeken in Den Burg? Boek Groepsaccommodatie Hoeve Elba; een rating van en is beschikbaar vanaf . Groepsaccommodatie Hoeve Elba is niet ver van de boot naar Texel en is meteen te reserveren via VVV Texel.

📍 Adres Groepsaccommodatie Hoeve Elba

Den Burg, Nederland

FAQ

Is de veerboot toegankelijk voor mindervaliden?

Ja, de veerboten van TESO zijn toegankelijk voor mindervaliden. Er zijn liften en aangepaste toiletten aanwezig.

Hoe vaak gaat de boot naar Texel?

De veerboot vertrekt elk uur vanuit Den Helder. In drukke periodes, zoals vakanties en weekenden, vaart de boot vaker. Kijk voor de actuele vertrektijden op de website van TESO.

Texel Nieuws

Geen windmolens op het eiland, wel energieneutraal: de bewoners van Texel staan voor een monsterklus

Texel moet zelf energie gaan opwekken. De inwoners willen geen grote windmolens en geen landbouwgrond opofferen voor zonneparken. Hoe dan wel? Daar komt de gemeenteraad niet uit, dus heeft een burgerberaad zich over die vraag gebogen. ‘Ik heb nachten wakker gelegen van het googlen.’

Boot Texel

Bron (mediastack.com)